Перейти до основного вмісту

Публікації

Показано дописи з міткою "гроші в інтернеті"

Суперова стаття про заробітки в інтернеті!

Друзі, всім привіт. Почалися вихідні і в кожного вони бувають різними - хтось просто відпочиває собі за кавою і книжкою, хтось ловить рибку у ставочку, а хтось, як і я, цікавиться новими методами заробітку в інтернеті. От саме для таких людей я і пишу цей пост. Я давно шукав цікаву статтю про всі доступні реальні методи заробітку в інтернеті і таки знайшов. Не в тому проблема, що такого контенту мало. Проблема в тому, що його якраз аж забагато, а от справді якісного і доступно написаного - обмаль. От я і вирішив безкоштовно попіарити для Вас сайтик одного дядька. Зауважу, що ми з ним навіть не знайомі, але правила блогу не дозволяють постити прямі ссилки, тому ховаю її як завжди під словом "реклямка" :) Реклямка Зауважу лише одне і суто з власного досвіду. Що стосується сайтів САРів чи то, так званих, буксів. Сам з того починав. Річ корисна. В першу чергу з тої точки зору, що завдяки буксам починаєш розуміти, що набрати рефералів в той чи інший проект не так вже і склад...

Джерело натхнення

Друзі, сьогодні я таки наважився. Мабуть наш блог читає чимало маркетологів та рекламістів і я хочу надати Вам доступ одного з найцікавіших, на мій погляд, ресурсів звідки я черпаю натхнення. Ось сайтик - Реклямка :) Сайтик російський, але я не переконаний. що є український аналог. Якщо є - дайте знати! Буду щиро вдячний! І наостанок... Друзі-натхненники з АДМЕ! Ви стільки мені приємного в житті забезпечили, що піар на цьому блозі і на наших сторінках в соцмережах для Вас на шару :) Дякую Вам! Робіть свою справу так добре і надалі! Моє шанування, Ромко.

І ще тршіки про інтернет-заробітки

Вітання! Останнім часом все більше людей цікавить як же заробляти гроші в інтернеті. Поділюсь власним досвідом :) Я ще не інтернет-мільйонер, але вже якісь впевнені кроки в тому напрямку роблю і не без успіху. Як і всі я починав із буксів і кліків. Цю тему упустимо, бо... Назвати заробітком 10-50 російських рублів на місяць з одного буксу - це дрібниці, а щоби заробити хоча би 300-500 гривень в місяць треба так "наклікатися", що аж капець :) Тому я почав шукати кращі методи заробітку і натрапив на так звані "ферми". Це було другим етапом становлення мене, як інтернет-бізнесмена. Фермочки - діло непогане, але, зазвичай дуже недовгоживуче. На жаль. Переважно ферми створюють адміни, яким потрібні дуже швидкі гроші на рівному місці. Зароблять на ній 10-100 тис рублів і скамлять проект. І ті, хто вклав туди якісь грошики, щоби почати там заробляти - переважно залишаються без них :) Щоправда є і інший варіант. Це ферми, які платять без інвестицій. Таких небагато, але в...