Перейти до основного вмісту

Публікації

Няшна мультяшка буде :)

Вітання, друзі! Скинули мені добрі люди класний тизер майбутнього мультика. Просто не можу не поділитися з вами :) https://www.youtube.com/watch?v=sLwhyRE0PC0 Тепер чекаю не дочекаюсь 2016 року, аби побачити ту мультяху :)
Ми працюємо - ви собі релаксуєте :) Отак спокійно і затишно спиться тим клієнтам , чий бізнес ми обслуговуємо. Спіть спокійно, Ваша рекламна кампанія в надійних руках ;) BRM.PRomo
Слоган компанії Вітання, друзі! Довго сперечались, довго радились, але таки дійшли висновку, що кращим слоганом компанії буде "Нова якість реклами для злету Вашого бізнесу!" . Ми постійно змінюємось, застосовуємо інноваційні підходи для того, щоб наші клієнти отримували якомога кращий доступ до клієнта зі своїми пропозиціями. Дякуємо, що Ви з нами!
Для доброго настрою :) Здурів, скажете... Безкоштовно піарю такого дядька, який може собі дозволити заплатити за то :) Знаю! Але не дбаю! Реклямка Я ся волочу від того вуйка :) Направду! Кидайте в мене каменюками, шановні панове інтернет-маркетологи, але він нині mademyday, так що заслужив на халявний піар тут :) Моє шанування, Ромко.
Неймовірно! Не так давно від свого доброго знайомого бізнесмена я почув цікаву фразу... "Якщо Бог напевно хоче втілити якусь ідею в життя, то він одночасно посилає її кільком людям. А вже хто ухитрився її втілити раніше - того і тапки (©В. Масюк)". Отак і в мене нині. Тільки-но вранці подумав, що потрясні рейтинги були би у такого шоу, яке би транслювало наживо народження дітей в роддомах і ті незабутні емоції, які переживають їх батьки. І тут на тобі...  Реклямка . Самсунг мене обскакав :) Молодці, браво інженерам! Аплодую стоячи! З пошаною, Роман
Гм... Цікавий вірусний варіант реклами МакДональдса для любителів чатів і перепалок в коментарях. "Троллю троликів. ©Я це люблю." Треба буде їм то запропонувати :)
Ледь не забув... Нездалою є та рекламна агенція, яка не має свого "корпоративного стилю". Аби не стати такою, наша компанія вирішила розпочати із слогану та логотипу. Доки дизайнери "напильничками" працюють над довершеним виглядом логотипу, ми представимо на суд публіки наш слоган, який звучатиме так: "Абсолютна якість рекламних послуг для злету Вашого бізнесу!". То лише "драфтик", але вже звучить симпатично :) Ще над ним попрацюємо :)